Jakub Kwaśnicki i trener Jacek Gałuszka nagrodzeni

Jakub Kwaśnicki otrzymał nagrodę sportową, za zajęcie  5. miejsca w  Mistrzostwach Polski  Żaków w tenisie stołowym, od Burmistrza Dukli w trybie uchwały Rady Miejskiej w Dukli określającej warunki i tryb przyznawania nagród za wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym.

Nagrody przyznawane są również dla trenerów, których podopieczni uzyskują wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym. Wniosek o nagrodę dla wieloletniego trenera klubu Jacka Gałuszki, złożył Uczniowski Klub Sportowy TKKF MOSIR  Dukla.

Na spotkaniu w Urzędzie Miejskim w Dukli zastępca burmistrza Dukli Bohdan Gocz wręczył nagrody  Jakubowi Kwaśnickiemu i trenerowi Jackowi Gałuszce. Podziękował również p. Stanisławowi Paszkowi za wieloletnią pracę na rzecz działalności dukielskiego klubu tenisa stołowego, bowiem jego zaangażowanie i społeczna praca  na rzecz rozwoju sportu w Gminie Dukla zasługuje na szczególne uznanie.

Nagrody sportowe przyznawane są w Gminie Dukla od początku 2023 roku na wniosek klubu sportowego bądź samego zawodnika, który osiągnął sukces sportowy na szczeblu wojewódzkim, krajowym lub międzynarodowy. Nagrodę można otrzymać raz w roku. Termin na złożenie wniosku nie może przekroczyć 30 dni od uzyskania wyniku sportowego.

Gratulacje dla  Jakuba,  Pana Jacka i serdeczne podziękowanie dla pana Stanisława Paszka!

Barbara Pudło

2024-08-23